ZADZWOŃ


ZAREZERWUJ


ZLOKALIZUJ

Regulamin

REGULAMIN

 

Witamy Państwa serdecznie w Domu Wypoczynkowym Koliba  w Białce Tatrzańskiej
 i życzymy miłego pobytu. Będziemy wdzięczni za przestrzeganie zasad zawartych
w niniejszym regulaminie, który ma służyć zapewnieniu spokoju

 i bezpieczeństwa naszych gości.

 

 1. Doba noclegowa trwa od godziny 16.00 w dniu przyjazdu do godziny 11.00 w dniu wyjazdu.
 2. Należność za pobyt pobierana jest w dniu przyjazdu, zgodnie z ustalonym przez Państwa terminem rezerwacji pokoju. W przypadku wcześniejszego wyjazdu niż w rezerwo­wanym przez Państwa terminie, należność za całość pobytu nie ulega zmianie.
 3. Wymagana jest wcześniejsza rezerwacja terminu i pokoju. Nie gwarantujemy zapewnienia zakwaterowania osobom nie posiadającym rezerwacji. W przypadku wcześniejszej rezerwacji stosuje się uprzednią wpłatę zadatku w wysokości do 30 % ogólnej kwoty zamówienia. Niewpłacenie zadatku w uzgodnionym terminie powoduje automatyczną anulację rezerwacji.
 4. Zadatek jest zwracany w całości w przypadku, gdy nie dojdzie do realizacji usługi z winy obiektu.
 5. Zadatek przepada w całości w przypadku odwołania przez klienta rezerwacji pobytowej.
 6. Prosimy o zachowanie ciszy nocnej w godzinach od 22.00 do 6.00.
 7. Prosimy o niepalenie papierosów oraz nieużywanie otwartego ognia na terenie całego domu.
 8. Przed wyjściem z pokoju prosimy o zamknięcie drzwi na balkon, wyłączanie światła i wszelkich urządzeń elektrycznych.
 9. Ze względu na bezpieczeństwo przeciwpożarowe zabronione jest używanie w pokojach grzałek, żelazek elektrycznych i innych urządzeń nie stanowiących wyposażenia.
 10. Zwierzęta mogą przebywać na terenie posesji tylko za zgodą właściciela obiektu. Prosimy o zachowanie czystości po swoich zwierzętach.
 11. Prosimy o zamykanie swoich pokoi na klucz – nie bierzemy odpowiedzialności za pozostawione rzeczy na terenie całej posesji. W przypadku zgubienia kluczy – kwota dorobienia kompletu wraz z chipem wejściowym wynosi 100 zł.
 12. W obiekcie zabronione jest chodzenie w butach narciarskich i wnoszenie nart/desek do pokoi. Prosimy o przechowywanie sprzętu w narciarni.
 13. Goście odpowiadają materialnie za wszelkie uszkodzenia oraz zniszczenia powstałe z ich winy lub z winy ich podopiecznych.
 14. Parking na terenie posesji jest przeznaczony tylko dla gości naszego obiektu. Parking jest bezpłatny oraz niestrzeżony. Nie ponosimy odpowiedzialności za pojazdy pozostawione na parkingu oraz rzeczy w nich znajdujące się.
 15. Ilość osób zajmujących pokój nie może być większa niż ustalona z właścicielem obiektu. Osoby odwiedzające naszych gości proszone są o opuszczenie obiektu do godziny 22.00.
 16. W przypadku zauważenia jakichkolwiek nieprawidłowości lub usterek prosimy o niezwłoczne poinformowanie właściciela obiektu.
 17. Zapoznanie się z powyższym regulaminem jest obowiązkiem każdego z gości. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia od przestrzegania zasad w nim zawartych.

 

Dziękujemy za przestrzeganie wyżej wymienionych zaleceń. Mamy nadzieję,
że będziecie Państwo zadowoleni z pobytu w naszym domu. Życzymy miłego wypoczynku i zapraszamy do ponownego odwiedzeni.

 

                                                                                                    Katarzyna i Tomasz Bryniarscy